Euroloan – zacznij oddawać kasę po 100 dniach

Firma pożyczkowa Euroloan właśnie uruchomiła promocję dla swoich nowych klientów. W akcji „Pierwsza spłata za 100 dni” możemy pożyczyć teraz i jak sama nazwa wskazuje, zacząć spłacać dopiero za 100 dni. Pamiętaj tylko, promocja nie trwa wiecznie i planowo kończy się z końcem tego roku (2018).

 

Euroloan - spłata za 100 dni promocja

 

Aby z niej skorzystać musisz pamiętać o jednej rzeczy: Kiedy już otrzymasz pożyczkę, przy pierwszej wpłacie pieniędzy (z Euroloan na swoje konto bankowe) trzeba zaznaczyć, że chcesz skorzystać z tej promocji. Wówczas firma pożyczkowa przesunie termin spłaty o 100 dni.

Poza tą ofertą Euroloan wprowadził niedawno jeszcze dwie atrakcyjne zmiany:

    1. Podwyższenie kwoty kredytu do 40 000 zł
    2. Przedłużenie okresu spłaty do 60 miesięcy

Niewątpliwą zaletą pożyczki w Euroloan jest to, że jest ona udzielana w formie limitu odnawialnego. Bierzesz tyle gotówki ile potrzebujesz w danym momencie i spłacasz odsetki jedynie od kwoty wykorzystanych środków. Coś na wzór karty kredytowej, tyle że nie mamy tu do czynienia z bankiem i z często skomplikowanymi procedurami związanymi z uzyskaniem karty kredytowej. W Euroloan cały proces przyznawania kredytu jest o wiele prostszy i nie wymaga skomplikowanych procedur bankowych.

 

EUROLOAN - przejdź na stronę firmy

 

 

Promocja kończy się za:

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments