HapiKonkurs z HapiPożyczką – wygraj całkowity zwrot swojej pożyczki

Portal HapiPożyczka na okres Świąt Wielkanocnych przygotował konkurs dla swoich klientów. Do wygrania są nagrody w postaci całkowitej spłaty zaciągniętej pożyczki. W ten sposób biorąc w nim udział klienci tej firmy mogą wygrać spłatę swojej pożyczki nawet do kwoty 15000 zł !

 

 

Warunki przystąpienia do konkursu

Aby móc wziąć udział w tym konkursie należy:

 

  1. W okresie od 5 do 16 kwietnia 2017 roku złożyć wniosek o pożyczkę na stronie www.hapipozyczki.pl w kwocie od 800 do 15 000 zł,
  2. W okresie od 5 do 24 kwietnia 2017 otrzymać pożyczkę od HapiPożyczki,
  3. Zgłosić udział w konkursie na stronie konkursowej firmy wraz z przesłaniem numeru pożyczki, imienia i miejsca zamieszkania w okresie od 5 do 25 kwietnia 2017,
  4. Wyrazić odpowiednie zgody podczas brania udziału w konkursie.

 

A jakie jest zadanie konkursowe? Otóż na stronie konkursowej jest specjalny formularz który należy wypełnić. Jest tam pole w którym musimy podać hasło reklamowe które reklamuje firmę HapiPożyczki bądź ich kredyt. Wiadomo, musimy tutaj się trochę wysilić i wymyślić coś oryginalnego.

 

Kto decyduje o nagrodzie ?

O wynikach czyli o tym czyje hasło będzie najfajniejsze i najoryginalniejsze zadecydują internauci. Bowiem na stronie konkursowej sukcesywnie będą pojawiały się hasła wymyślone przez osoby które będą brały udział w konkursie. Tak, to nasze głosy i nasze głosowanie na wybrane hasło reklamowe przyczyni się do wyboru zwycięzcy. Na każde hasło reklamowe które pojawi się na stronie konkursowej będzie można głosować przez 22 dni.

 

 

Nagrody

Nagród w konkursie jest 13. Tyle bowiem jest dni roboczych w których można otrzymać pożyczkę w czasie trwania konkursu (od 5 do 24 kwietnia). Każda nagroda to jedno przyznanie zwrotu wypłaconej pożyczki (wraz z odsetkami) – czyli taka osoba która wygra w jednym z 13 etapów otrzyma taki zwrot pożyczki o jaką się ubiegała.
Jak widać z powyższego, konkurs w firmie HapiPożyczki jest bardzo interesujący i jeśli akurat teraz (przed Świętami Wielkanocnymi) jesteśmy zmuszeni do ubiegania się po dodatkowe środki w firmach pożyczkowych, warto zwrócić uwagę na ofertę HapiPożyczki – a nuż widelec uda nam się wygrać zwrot całej pożyczonej kwoty i mielibyśmy wtedy tę pożyczoną gotówkę całkowicie gratis.

 

Chcesz wziąć udział w konkursie? Aplikuj o pożyczkę tutaj.

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments