HapiPożyczki – weź pożyczkę i zdobądź do 3000 zł w konkursie

„Hapispłata” – pod taką nazwą kryje się najnowszy konkurs Hapipożyczki organizowany od 19.06 do 18.07.2017 roku włącznie. A do wygrania codziennie jest jedna nagroda w wysokości do 3000 zł. Dlaczego do 3000 a nie całe 3000 ? O tym niżej…

 

Hapipożyczki - konkurs

 

Kto może wziąć udział w konkursie ?

Przystąpić do konkursu może każdy kto w czasie od 19.06 do 18.07 otrzyma od Hapipożyczki kredyt. W dodatku pożyczka ta musi być większa niż 800 zł.

 

Zadanie konkursowe

Każdy kto w czasie trwania konkursu otrzyma pożyczkę, jednocześnie otrzyma e-maila z zaproszeniem do konkursu. A żeby w nim wziąć udział należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Co zrobiłbyś mając do dyspozycji 5 milionów złotych?”, a swoją odpowiedź zawrzeć w formularzu konkursowym na stronie konkurs.hapipozyczki.pl w terminie 5 dni od dnia wypłaty pożyczki.

 

Nagrody w konkursie

Nagród w konkursie łącznie jest 30. Każda z nich będzie przydzielana codziennie jednej osobie która odpowie na pytanie konkursowe w sposób najciekawszy. Każda z nagród to kwota 3000 zł lub niższa. A niższa tylko w przypadku gdy kwota pożyczki udzielonej przez Hapipożyczki jest niższa niż te 3000 zł. Czyli nagroda nie może przekroczyć kwoty udzielonej pożyczki. Również nagroda ta nie zostanie przekazana zwycięzcy w formie gotówki, tylko w formie spłaty obecnej pożyczki.

Zapraszamy zatem do wzięcia pożyczki w Hapipożyczki i w konkursie – jak wiadomo jest to już sprawdzony przez wielu klientów pożyczkodawca w Polsce.

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments