Hapipożyczki – weź zimową pożyczkę i zgarnij bon 100 zł do Biedronki

Prezenty podczas brania pożyczek pozabankowych to rzadkość. Jednak czasami tak właśnie się zdarza. Dowodem na to jest ta promocja o nazwie „Zimowa Pożyczka” w której biorąc pożyczkę w firmie Hapipożyczki otrzymamy bon o wartości 100 zł. Do tego dochodzi jeszcze atrakcyjne oprocentowanie jak na firmę pozabankową (RRSO 23,39%) – po prostu zimowa okazja.

 

Hapipożyczki - zimowa pożyczka bon 100 zł do Biedronki

 

Bon 100 zł do Biedronki w nagrodę

W ten właśnie sposób Hapipożyczki wspólnie z firmą Bonnier Business Polska Sp. z o.o. zachęcają do wzięcia kredytu. Każda bowiem osoba która w okresie od 24.01.2018 do 28.02.2018 roku weźmie pożyczkę z firmy Hapipożyczki otrzyma bon 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce.

Ważne jest aby pożyczkę taką wziąć za pośrednictwem formularza dostępnego na specjalnej promocyjnej stronie:

Hapipożyczki - Zimowa Pożyczka - formularz

Rejestrujemy się na niej podając tam tylko swój adres email, potwierdzamy go i dopiero składamy wniosek o kredyt.

Po wzięciu pożyczki bon do biedronki otrzymamy na email w postaci kodu, który będziemy mogli wykorzystać w sklepie wielokrotnie, tak długo aż wydamy całe 100 zł. Na wydanie nagrody będziemy mieli czas ponad 12 miesięcy, a dokładnie to do 15.03.2019 roku, więc nie musimy się specjalnie śpieszyć robiąc szybkie zakupy. Mamy sporo czasu.

O przyznaniu tego bonu dowiemy się również w wiadomości przesłanej na email do dnia 30.04.2018 roku.

 

Kredyt pozabankowy w Hapipożyczki

W Hapipożyczki możemy otrzymać kredyt na bardzo dobrych warunkach bo koszt takiego kredytu nie przekracza 24% RRSO. Pożyczka ratalna jest tam udzielana na okres do 36 miesięcy i do kwoty 15000 zł.

Patrząc na inne oferty kredytów w innych instytucjach można tę pożyczkę porównać nawet do niektórych ofert bankowych. A wiadomo jak banki sprawdzają pożyczkobiorców, jakie warunki trzeba spełnić aby w banku otrzymać kredyt. Często wzięcie takiego kredytu bankowego graniczy z cudem. Wtedy właśnie warto zainteresować się pożyczką pozabankową. Hapipożyczki jest jedną z najtańszych takich ofert.

Myślę że taka pożyczka z tak niskim RRSO jest obecnie rzadkością i zapewne można taki kredyt polecić wszystkim, którzy szukają pożyczek łatwo dostępnych i jednocześnie nie chcą płacić wysokiego oprocentowania.

 

Hapipożyczki - Zimowa Pożyczka - formularz

 

Promocja kończy się za:

 

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments