HapiPożyczki – wygraj spłatę swojej pożyczki w drugiej edycji konkursu

Firma HapiPożyczki postanowiła kontynuować promocję swoich produktów i wprowadza kolejną edycję konkursu o nazwie „Hapispłata 2”. Zasady konkursu są podobne do tych z pierwszej edycji i do wygrania tak samo jest do 3000 zł. A co dokładnie trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie – o tym dalej…

 

HapiPozyczki - pożyczka długoterminowa

 

Dla kogo ten konkurs

Konkurs „Hapispłata 2” przeznaczony jest dla klientów którzy w okresie od 19 lipca do 11 sierpnia 2017 wezmą pożyczkę w firmie HapiPożyczki. Kwota pożyczki musi być w przedziale od 800 do 15000 zł.

 

Pytanie konkursowe

Po otrzymaniu pożyczki otrzymamy zaproszenie do konkursu w którym będziemy musieli odpowiedzieć na pytanie: „Jak spędziłbyś swoje wymarzone wakacje”. Najbardziej pomysłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone przez Jury.

 

Jaka nagroda w konkursie ?

Codziennie (w czasie trwania konkursu) Jury nagrodzi jedną osobę która wymyśli najlepszą i najoryginalniejszą odpowiedź. Nagroda jest pieniężna w kwocie do 3000 zł czyli dokładnie taka sama jak w pierwszej edycji tego konkursu. Również tak samo otrzymamy mniej jeśli pożyczyliśmy mniej niż 3000 zł (wysokość nagrody nie może przewyższyć kwoty pożyczki). Nagroda będzie nam przyznana na poczet spłaty raty lub rat pożyczki.

 

Zapraszamy do drugiej edycji konkursu Hapispłata 2.

 

Hapipożyczki - hapispłata 2 edycja

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments