Konkurs „Jesienna Hapispłata” – wygraj spłatę całego zaciągniętego kredytu

W firmie pożyczkowej Hapipożyczki pojawił się bardzo ciekawy konkurs. Do wygrania nagroda, którą chyba każdy kto bierze kredyt chciałby otrzymać – spłata całego zaciągniętego kredytu. Bierzesz pożyczkę, wypełniasz formularz konkursowy i odpowiadasz na proste pytanie związane z jesienna nudą. A gdy się uda to wygrywasz jedną z 10 nagród – spłatę pożyczki którą właśnie co otrzymałeś.

To nie bajka, to są fakty, tak właśnie może się zdarzyć gdy weźmiesz kredyt w okresie trwania konkursu „Jesienna Hapispłata”.

Jesienna Hapispłata konkurs z nagrodami

Przedstawiony tutaj konkurs trwa do 16.11.2021 roku. W tym czasie musisz podpisać umowę o pożyczkę, otrzymać ją i nie zrezygnować z niej po podpisaniu umowy z firmą.

Takie konkursy jak ten naprawdę nie zdarzają się często. Spłata całego zadłużenia, w dodatku wraz z podatkiem, który w niektórych przypadkach trzeba będzie odprowadzić do skarbówki od takich wygranych – to okazja jakich mało. Nie trzeba przy tym żadnych cudów. Wystarczy wziąć kredyt w czasie trwania tego konkursu. Potem wypełniasz prosty formularz…

…w którym odpowiadasz na pytanie opisowe związane z jesienną nudą. A gdy odpowiedź będzie na tyle interesująca, że zachwyci Jury oceniające twoją pracę oraz pozostałych uczestników, to kto wie, może akurat uda się wygrać jedną z dziesięciu spłat całości zaciągniętego kredytu?

Hapipożyczki – alternatywa dla banków

Jeśli więc szukasz teraz dodatkowej gotówki, a nie koniecznie propozycje bankowe ciebie przekonują, lub po prostu nie masz takiej opcji jak kredyt w banku, to może warto zastanowić się na alternatywą – w postaci długoterminowej pożyczki pozabankowej?

czas na remont Hapipożyczki

W Hapipożyczki taki kredyt wcale, ale to wcale, nie musi być drogi. Spokojnie…, odsetki są tutaj na poziomie 9,8% (RRSO), więc tragedii nie ma. Nie rzadko takie właśnie pożyczki, o podobnym oprocentowaniu są w ofertach polskich banków. A Twoja zdolność kredytowa w takiej firmie pożyczkowej przeważnie jest wyższa – w porównaniu z bankami. Warto więc spróbować szczęścia tutaj, tym bardziej, że trwa właśnie ten konkurs, więc przy okazji można na tym nieźle wyjść.

Co dokładnie i kiedy należy wykonać, aby załapać się na uczestnictwo w konkursie „Jesienna Hapispłata”, przedstawiam na poniższym wykazie:

Krok 1Wykonaj: do 16 listopad 2021

Weź pożyczkę na stronie Hapipożyczki

Weź pożyczkę na dowolną kwotę i nie odstępuj od umowy pożyczki w terminie przewidzianym w umowie

Krok 2Wykonaj: do 16 listopad 2021

Wypełnij formularz konkursowy

Postaraj się trochę przy pytaniu konkursowym, wtedy twoje szanse wzrastają.

Krok 330 listopad 2021

Jury wybierze najciekawsze odpowiedzi

10 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych

Krok 46 grudzień 2021

Nagrody dla zwycięzców konkursu

Nagrody w postaci spłaty całej zaciągniętej pożyczki

Zainteresowanych pożyczką na poziomie poniżej 10% w skali roku oraz tym konkursem odsyłam do strony firmy Hapipożyczki – tam dowiesz się o szczegółach samego kredytu jak i tego konkursu.

A po otrzymaniu kredytu w tej firmie wejdź na stronę konkursową i wypełnij formularz:

Przydatne dokumenty:

Regulamin konkursu „Jesienna Hapispłata”

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments