Konkurs na Ratka.pl – wygraj spłatę całej pożyczki

Kolejny konkurs tego lata w którym możemy wygrać spłatę całego zaciągniętego kredytu ratalnego. Tym razem organizuje go Ratka.pl – coraz bardziej popularna platforma pożyczkowa w Polsce. Wystarczy jedna odpowiedź na pytanie by móc wziąć udział w tym konkursie.

 

Ratka.pl - konkurs - wygraj spłatę pożyczki

 

Jak to bywa w tego typu akcjach promocyjnych, sprawa jest prosta. Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Zawnioskować na stronie Ratka.pl a następie otrzymać dowolną pożyczkę w czasie trwania tego konkursu czyli od 18.07.2018 do 31.08.2018 roku.
  2. Po otrzymaniu pożyczki wysyłamy odpowiedź (a raczej dokańczamy zdanie) na pytanie konkursowe:

 

Dzięki pożyczce na Ratka.pl…

 

Odpowiedź dokańczamy w maksymalnie trzech zdaniach oraz dołączamy zdjęcie przedstawiające cel swojej pożyczki. Do całego zgłoszenia należy również dołączyć numer otrzymanej pożyczki (każda pożyczka na Ratka.pl ma swój unikalny identyfikator/numer).

 

Pamiętaj!

Im ciekawiej opiszesz to na co przeznaczysz lub przeznaczyłeś pożyczone pieniądze, tym masz większe szanse na wygraną. To samo dotyczy zdjęcia.

 

Wszystko to wysyłamy na adres email konkurs@ratka.pl lub poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://ratka.pl/konkursratka

Od tego momentu cierpliwie czekamy na email z informacją o wygranej – jeśli oczywiście to nasze zdjęcie oraz odpowiedź zostanie wybrana przez Jury konkursu. Na dwie najwyżej oceniane odpowiedzi czeka nagroda w postaci całkowitej spłaty zaciągniętego kredytu (wysokość kredytu nie ma znaczenia).

 

Ratka – oferta kredytowa – słów kilka

Ratka.pl to firma udzielająca pożyczek ratalnych w kwocie od 1000 do 15000 zł z okresem spłaty do 36 miesięcy. Możemy wziąć tam kredyt jeśli:

  • mamy ukończone 20 lat (lecz nie więcej niż 80 lat)
  • posiadamy telefon komórkowy i numer PESEL (stały adres zamieszkania w Polsce)
  • wymagany jest udokumentowany stały dochód (np. umowa o pracę, renta, emerytura)
  • nie możemy figurować w rejestrze dłużników

Otrzymaną pożyczkę otrzymamy na wskazane konto bankowe lub – jeśli tak sobie zażyczymy – będziemy mogli odebrać pieniądze na poczcie. Ważne jest to że firma ta nie wymaga żadnych poręczeń ani zabezpieczeń.

Regulamin tej promocji „Wakacyjna Ratka”: tutaj

 

Ratka.pl - przejdź na stronę promocji

 

Promocja kończy się za:

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments