Ostatnią ratę pożyczki spłacą za ciebie – Wielkanocna promocja w Ferratum Bank

Nadchodzi wiosna, nadchodzą też nowe promocje pożyczkowe. Jedną z nich oferuje swoim klientom Ferratum Bank, instytucja udzielająca pożyczek ratalnych, gdzie w wielkanocnej promocji otrzymasz w gratisie spłatę swojej ostatniej raty pożyczki. Weź pożyczkę na min. 12 miesięcy, spłacaj ją regularnie a nagrodę na końcu otrzymasz „na bank”. W ten sposób możesz na tym zyskać nawet 1335 zł!

 

Ferratum Bank wielkanocna promocja

 

Wielkanocna promocja o nazwie „Spłata ostatniej raty” skierowana jest do osób, które:

  1. W okresie do 30.04.2019 roku zawnioskują o pożyczkę ratalną na stronie Ferratum Bank na dowolna kwotę i otrzymają kredyt:

Ferratum Bank - przejdź na stronę firmy

  1. Pożyczka musi być wnioskowana na okres od 12 do 24 miesięcy.
  2. Raty pożyczki muszą być spłacane w terminie wg. harmonogramu

W promocji tej ostatniej raty przewidzianej w harmonogramie nie będzie trzeba spłacać – zostanie nam ona umorzona.

 

Przykładowo:

Bierzesz kredyt na 12 miesięcy w kwocie 10000 zł. Twoja rata co miesiąc to 1335,58 zł. Spłacasz 11 rat. Ostatnią ratę – 1335,58 zł – spłaca za ciebie Ferratum Bank.

Bierzesz kredyt na 24 miesiące w kwocie 10000 zł. Twoja rata w tym przypadku to 795,71 zł. Spłacasz 23 raty a ostatnią za ciebie spłaca pożyczkodawca.

 

Ferratum Bank przykładowa pożyczka

źródło: www.ferratum.pl

 

Promocja ta jest o tyle fajna że może skorzystać z niej każda osoba, niezależnie od tego czy była już klientem tej firmy czy nie. No wiadomo, że warunkiem przystąpienia do niej będzie przyznanie samego kredytu przez Ferratum Bank, jednak z uwagi na to że mamy tutaj do czynienia z pożyczką pozabankową, udział w tej promocji będzie dostępny dla większości osób ubiegających się o taki kredyt.

Raty kredytu w Ferratum Bank może i nie są jakoś specjalnie niskie jednak biorąc pod uwagę tę promocję, myślę że w kwietniu warto będzie brać tę firmę pod uwagę szukając pożyczki pozabankowej.

Firma ta oferuje również pożyczki chwilówki, takie do 30 dni, jednak promocja ta takich pożyczek nie obejmuje.

 

Ferratum Bank - przejdź na stronę firmy

 

Regulamin promocji „Spłata ostatniej raty”: tutaj

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments