Pierwsze trzy miesiące za darmo – nowa promocja Zaplo

Na czas Świąt Wielkanocnych firma Zaplo przygotowała dla swoich klientów miłą niespodziankę. Otóż każdy kto w okresie od 11 do 18 kwietnia 2017 roku złoży wniosek o kredyt w tej firmie na okres minimum 6 miesięcy, otrzyma od Zaplo zwrot zapłaconych odsetek i prowizji pierwszych trzech rat pożyczki.

 

Zaplo - 3 miesiące za darmo

 

Oznacza to że po zapłaceniu w terminie pierwszej raty otrzymamy na swoje konto zwrot odsetek i prowizji które zostały ujęte w pierwszej racie pożyczki. To samo dotyczy raty drugiej i trzeciej, czyli po zapłaceniu drugiej i trzeciej raty otrzymamy na konto również taki zwrot.

W sumie to jeśli będziemy w terminie opłacać przynajmniej trzy pierwsze raty to po każdej z nich będziemy otrzymywać część z zapłaconej raty pożyczki. Wyjdzie na to że koszt pożyczki przez pierwsze trzy miesiące będzie 0%, dopiero od czwartej raty pożyczka będzie oprocentowana.

Jest to naprawdę świetna informacja i wspaniały gest firmy Zaplo szczególnie teraz przed świętami, kiedy to nasze wydatki są nieco wyższe i często potrzebujemy właśnie teraz dodatkowego zastrzyku gotówki.

Pamiętać tylko trzeba aby terminowo spłacać pożyczkę – wtedy w terminie 7 dni od spłaty raty pożyczki kwota odsetek i prowizji wpłynie na nasze konto.

O taką pożyczkę w promocji do 18 kwietnia możemy wnioskować tutaj, złożony wniosek po tym terminie już nie bierze udziału w promocji.

 

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments