Pożyczanie na poziomie w Wonga – odroczenia w spłacie i jedna rata gratis

W ofercie jednej z największych firm pożyczkowych w kraju właśnie pojawiła się ciekawa opcja kredytowa: jedna rata gratis. Do tego możliwość przesunięcia daty płatności o 7 dni, a nawet zrobienie sobie przerwy w spłacaniu rat – oto najnowsza propozycja pożyczek długoterminowych dostępnych na stronie Wonga.

 

Wonga jedna rata gratis

 

Czy nowa twarz, która pojawiała się w reklamach firmy Wonga – Piotr Fronczewski – faktycznie zdoła przekonać klientów do wzięcia kredytu właśnie w tej firmie? Czy nowa oferta portalu kredytowego może się spodobać? Sprawdzę zatem co dokładnie kryje się pod przykrywką „pożyczania na poziomie”.

W ofercie firmy Wonga zarówno maksymalna wysokość kredytu (20.000 zł) jak i maksymalny okres na jaki firma udziela pożyczek (48 rat dla nowych klientów) nie uległy zmianie. Nie ma też większych zmian w oprocentowaniu. RRSO jest na poziomie 19,9% (przy kredycie na maksymalny okres czasu) i nadal plasuje się w czołówce wśród firm pożyczkowych pozabankowych. Nie ma zatem tutaj żadnych istotnych różnic między tym co było wcześniej. Nie oznacza to jednak że coś jest tu nie tak. Wręcz przeciwnie – nadal jak najbardziej warto brać tę firmę pod uwagę, gdy potrzebujemy gotówki na dłuższy okres czasu.

 

Wonga Piotr Fronczewski

Benefity – tego oczekuje klient

Na szczególną uwagę jednak zasługują trzy nowości, które firma wprowadziła w ostatnim czasie:

  1. Jedna rata gratis – Gdy weźmiesz kredyt na min. 48 miesięcy, Wonga spłaci za ciebie jedną wybraną ratę kredytu. O taki przywilej możesz się starać po 13 miesiącach od wypłaty pożyczki i jednocześnie po spłaceniu już terminowo co najmniej 12 rat.
  2. Bezkosztowa przerwa w spłacaniu – Maksymalnie 3 razy możesz ubiegać się o przesunięcie danej raty na koniec okresu, na jaki udzielono pożyczki. Musisz mieć przy tym spłacone co najmniej 2 raty kredytu a prośba o przesunięcie nie może być składana częściej jak raz na 12 miesięcy.
  3. 7 dni odroczenia spłaty – Raz na 3 miesiące (po spłacie co najmniej 2 rat kredytu) możesz ubiegać się o 7-dniowe przesunięcie danej raty kredytu.

Wszystkie te przywileje będą dla Ciebie dostępne, jeśli oczywiście wszystkie raty kredytu będziesz spłacać w terminie przewidzianym w umowie. Jest to warunek niezbędny do tego aby móc ubiegać się o każdą z tych opcji.

Wonga już od dłuższego czasu słynie z dość niskich prowizji od udzielanych kredytów. Nie musisz też obawiać się tutaj żadnych haczyków, gdyż umowy o kredyt są jasne i klarowne. Wonga nie pozwala sobie na oszukiwanie klientów w żaden sposób. Umowy z firmą zawsze muszą być przejrzyste a klient zawsze doinformowany.

Przykładowo – przy kredycie w wysokości 20000 zł na 48 miesięcy spłacimy na końcu trochę nieco ponad 28000 zł. Co roku więc dajemy tej firmie zarobić coś około 2000 zł, co daje nam około 10% pożyczonej kwoty. Jak na tak wysoką kwotę pożyczki nie jest to dużo. Z tak oprocentowanym kredytem nie jeden „Kowalski” sobie poradzi. A jak do tego dorzucimy jeszcze możliwość skorzystania z tych trzech wyżej wspomnianych przesunięć i odroczeń w spłacie, to kredyt w Wonga okazuje się całkiem dobrą opcją.

 

Wonga - sprawdź ofertę firmy

 

 

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments