Promocja Providenta "Za 0 w miesiąc"

Provident jako jedna z większych firm oferujących pożyczki pozabankowe chcąc zachęcić swoich klientów do wzięcia pożyczki właśnie u nich, oferuje nową promocję o nazwie Za 0 w miesiąc.

Teraz nowy klient spłacając całą kwotę pierwszej pożyczki przed dniem spłaty pierwszej raty nie poniesie żadnych kosztów z tytułu zaciągniętej pożyczki. Otrzyma ją zupełnie za darmo.

 

Jednak aby z tej promocji skorzystać należy spełnić warunki:

  • należy być nowy klientem w Providencie
  • Pożyczka Miesięczna w Gotówce lub Pożyczka Miesięczna na Konto musi być wzięta w czasie od 9.05 do 28.06.2016 roku
  • kwota pożyczki nie może być niższa niż 300 zł ani wyższa od 4000 zł i musi być wzięta na okres 3, 6, 12 lub 18 miesięcy
Warunkiem koniecznym do otrzymania pożyczki bez kosztów jest też moment spłaty całej kwoty pożyczki. Otóż nie może on nastąpić wcześniej niż w terminie 15 dni od daty zawarcia umowy – jeśli umowa jest na Pożyczkę Miesięczną w Gotówce, lub nie wcześniej niż w terminie 22 dni od daty zawarcia umowy jeśli umowa jest na Pożyczkę Miesięczną na Konto.
Jak widać optymalnym rozwiązaniem w przypadku chęci skorzystania z promocji „Za 0 w miesiąc” jest oddanie całej zaciągniętej pożyczki na 1 dzień przed datą spłaty pierwszej raty pożyczki.

 

Provident - za 0 w miesiąc

 

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments