PROMOCJA – Przetestuj Zaplo przez 30 dni za darmo

Pożyczki to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dokonać zakupu różnych towarów i usług, jednak w danej chwili nie mają dostępnych środków na koncie. Problemem są wysokie odsetki, które mogą spowodować rezygnację z tego źródła sfinansowania bieżących potrzeb. Zaplo rozumie klientów i chce umożliwiać im realizacje marzeń i pragnień niezależnie od tego, czy aktualnie dysponują środkami na ich realizację. Dowodem jest chociażby nowa promocja „Przetestuj Zaplo przez 30 dni za darmo„.

 

 

Do kogo skierowana jest oferta ?

Nowa promocja Zaplo skierowana jest do osób fizycznych, które w okresie trwania promocji złożyły wniosek dotyczący udzielenia pożyczki. Istotne aby jeśli jest to konieczne uiściły opłatę rejestracyjną (nowi klienci). Nie ważne na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze – po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku gotówka zostanie przelana na konto tak szybko jak to możliwe.

 

 

Zaplo - promocja 30 dni za darmo

 

Co daje promocja „Przetestuj Zaplo przez 30 dni za darmo” ?

Każdy uczestnik promocji, który w ciągu 30 dni spłaci całkowitą kwotę pożyczki, otrzyma rabat w wysokości jej kosztów. W praktyce oznacza to, że nie zapłaci ani grosza odsetek. Dzięki temu nie poniesie żadnych strat związanych z pożyczką, a będzie mógł korzystać z pieniędzy przez miesiąc. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które czekają na przykład na wypłatę, a muszą dokonać zakupu określonych rzeczy już teraz. Promocja pożyczki trwa od 1 do 31 marca. Warto skorzystać z niej już teraz !

 

 

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Zaplo ?

Zaplo posiada doświadczenie na rynku pożyczek. Firma dobrze zna potrzeby klientów i je rozumie. Wszystkie produkty tworzone są właśnie z myślą o ich jak najwyższej satysfakcji. Starają się regularnie oferować klientom ciekawe promocje, których przykładem jest chociażby ta opisana – „Przetestuj Zaplo przez 30 dni za darmo”. Poza okresami zniżek, oferowane oprocentowanie również jest korzystne i konkurencyjne w porównaniu do podobnych ofert. W Zaplo wiedzą, jak ważny jest Twój czas. Właśnie dlatego starają się zapewnić minimum formalności. Pożyczki w Zaplo może otrzymać praktycznie każdy. Nie potrzebna jest zgoda współmałżonka czy tony zaświadczeń. Chodzi o to, aby pieniądze znalazły się na Twoim koncie szybko i sprawnie. Stałym klientom, którzy spłacają pożyczki w terminie, na bieżąco oferują atrakcyjne promocje. Warto dołączyć do grona zadowolonych użytkowników Zaplo już teraz i cieszyć się wszystkimi okazyjnymi ofertami. Bezpieczeństwo, ochrona i zadowolenie klienta są dla nich priorytetem. Zapraszamy do skorzystania z oferty !

 

 

Aktualizacja: 02.04.2017

Opisywana wyżej oferta/promocja Zaplo o nazwie „Przetestuj Zaplo przez 30 dni za darmo” została przedłużona do końca kwietnia 2017 roku. Kto do tej pory z niej nie skorzystał ten ma teraz również taką możliwość.

 

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments