Provident – tablet Lenovo dla pierwszych 500 osób w konkursie "Wygraj tablet"

Od 17.08.2016 do 13.09.2016 mamy możliwość uczestniczenia w konkursie organizowanym przez firmę Provident o nazwie "Wygraj tablet". W tym czasie pierwsze 500 osób które:
 
 
  1. Jako pierwsze złożą przez internet wniosek o pożyczkę oraz
  2. Spłacą pierwszą ratę pożyczki w terminie oraz
  3. Nie dokonają całkowitej spłaty pożyczki w okresie drugiego miesiąca od daty zawarcia umowy pożyczki
 
 
otrzyma tablet marki Lenovo o wartości około 320 złotych !

 

 

prvident wygraj tablet

 

 

Proste ? No pewnie – tym bardziej że nie musimy się nigdzie zgłaszać do tego konkursu – po prostu trzeba w czasie trwania promocji wziąć pożyczkę na 3, 6, 12, 18 lub 24 miesięczne raty na kwotę minimum 2000 zł.
 
 
 

 

Zupełnie osobną promocją jest równolegle idący konkurs Providenta o nazwie "Zdobądź tablet". Jest to konkurs prowadzony we współpracy z firmą ubezpieczeniową AXA. W konkursie tym 2800 osób uczestniczących w konkursie po spełnieniu określonych warunków otrzyma tablet Lenovo.

 

 

Provident - Zdobądź tablet

 

 

Co trzeba zrobić aby zdobyć taki tablet ?

 

  1. Wziąć pożyczkę w firmie Provident w okresie promocji od 17.08.2016 do 13.09.2016 na kwotę minimum 2000 zł
  2. Złożyć dyspozycję przekazania części kwoty pożyczki na poczet zapłaty za składkę ubezpieczeniową i złożyć deklarację przystąpienia do ubezpieczenia w firmie AXA
  3. Wysłać SMS pod nr telefonu 799 599 877 z numerem umowy oraz dokończeniem zdania: „Wrzesień kojarzy mi się z…” (przykładowy SMS: 123456789, Wrzesień kojarzy mi się z powrotem do szkoły)

 

Oceniać odpowiedzi konkursowe będzie Jury konkursu. Liczy się jak zwykle oryginalność i pomysłowość.
 
 
Pamiętać przy tym należy że:
 
 
  1. Nie wolno dokonać całkowitej spłaty Pożyczki w okresie pierwszych 5 tygodni od daty zawarcia umowy Pożyczki dla Pożyczki z ratą tygodniową oraz nie wolno dokonać całkowitej spłaty Pożyczki w okresie pierwszego miesiąca od daty zawarcia umowy Pożyczki dla Pożyczki z ratą miesięczną
  2. Nie wolno mieć zaległości w spłacie rat pożyczki w okresie 5 tygodni od daty zawarcia umowy
 
Jak widać jest to teraz idealny moment na zaciąganie pożyczki w Providencie jako że biorąc jedną pożyczkę mamy możliwość otrzymania aż dwóch tabletów marki Lenovo jako świetnych dodatków do wyprawki szkolnej dla dzieci.

 

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments