Provident – tablety do wygrania – nowy konkurs dla klientów

Od dnia 01.02 do 14.02.2017 firma Provident organizuje konkurs z nagrodami. Każdy klient tej firmy który w tym okresie weźmie kredyt na kwotę minimum 2000 zł może wziąć udział w konkursie.
Wystarczy że w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki wyślemy sms-a pod nr telefonu 600400354 w treści wpisując numer umowy pożyczki oraz odpowiedź na pytanie: „Zimą najbardziej lubię…” (Przykład: 123456789, Jazdę na nartach).

 
 
Provident konkurs z nagrodami

 

Oczywiście liczy się pomysłowość tych odpowiedzi gdyż to jury powołane przez organizatora wybierze najciekawsze odpowiedzi i te nagrodzi. A jest o co walczyć, gdyż do wygrania są atrakcyjne tablety Lenovo o wartości około 320 zł brutto każdy, a codziennie będą losowane aż 4 takie tablety. Niby to nie dużo ale największe szanse mamy gdy się trochę wysilimy i wymyślimy naprawdę ciekawą odpowiedź.

Tak więc jeśli akurat jesteśmy zmuszeni wziąć teraz pożyczkę to może warto w Providencie – a może właśnie to Ty zdobędziesz gratis tableta jako niespodziewany dodatek do swojej pożyczki gotówkowej?

 
 
Provident warunki konkursu
 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments