Provident – weź udział w konkursie i wygraj spłatę pożyczki

Firma Provident przygotowała na święta dla swoich klientów atrakcyjny konkurs o nazwie "Wygraj pożyczkę". Aby wziąć udział w tym konkursie należy:

 
 

  1. Wziąć pożyczkę w okresie od 09.11.2016 do 28.12.2016
  2. W ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy pożyczki należy wysłać SMSa pod numer telefonu 600400354 a w treści wpisać numer umowy pożyczki oraz odpowiedź na pytanie: "Napisz co w święta LICZY SIĘ dla ciebie najbardziej ?"

 

Przykład takiego SMS-a:123456789, Moja rodzina

 

 

Pamiętać przy tym należy że nie możemy spłacić całkowicie pożyczki w ciągu 14 dni od zawarcia umowy pożyczki, nie możemy też rozwiązać w tym czasie umowy pożyczki ani nie możemy mieć zaległości w spłacie rat.

 
 

Stosując się do powyższego możemy w tym konkursie wygrać spłatę całej zaciągniętej pożyczki w Providencie. Mam tu na myśli spłatę kredytu łącznie ze wszystkimi jego kosztami. Ważne jest to że nagroda taka jest przyznawana codziennie jedna i codziennie (w czasie trwania konkursu do 28.12.2016) jedna osoba wygrywa spłatę całej kwoty pożyczki. Każdego dnia osoba która prześle najciekawszą odpowiedź zostanie poinformowana o wygranej SMS-em (już kolejnego dnia po dokonaniu wyboru przez Jury).

 
 

Tak więc wystarczy wziąć pożyczkę, trochę pogłówkować i wymyślić fajną odpowiedź, a na te Święta może się zdarzyć że cały kredyt po prostu będzie nam darowany. Nie jest to jakiś tam tylko zwrot np. samych odsetek ale CAŁA POŻYCZKA ! Jak widać jest o co walczyć.

 
 

Aby wziąć pożyczkę a następnie udział w konkursie kliknij tutaj.

 

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments