SuperGrosz i odlotowa promocja pożyczki z niskim oprocentowaniem na 7,77%

Ostatnio na rynku pożyczek pozabankowych można zauważyć oferty firm z pożyczkami na niewielki procent. Ma to zachęcić nowych klientów do wzięcia kredytu w danej firmie – takie coś miłego na start. Podobną promocję przygotowała właśnie firma SuperGrosz która to oferuje standardowo pożyczki na okres do 4 lat do kwoty 15000 zł. Nowi klienci tej firmy maja teraz okazję otrzymać tani kredyt z oprocentowaniem RRSO 7,77% na okres nawet tych 48 miesięcy jednak do kwoty 10000 zł.

 

SuperGrosz odlotowa promocja

 

Warunki jakie muszą być spełnione chcąc ubiegać się o taki tani kredyt są następujące:

  1. Musimy być nowym klientem firmy SuperGrosz.
  2. W okresie od 18.02.2019 (do odwołania) musimy ubiegać się o kredyt w tej firmie na kwotę od 1000 zł do 10000 zł na okres od 4 do 48 miesięcy.
  3. W momencie ubiegania się o pożyczkę, nie możemy mieć innej pożyczki w innej firmie pożyczkowej.
  4. W czasie ostatniego roku przed momentem wnioskowania o kredyt powinniśmy mieć inny kredyt w innej firmie pożyczkowej i w dodatku spłacany terminowo.

Jak widać warunki są dosyć rygorystyczne i z pewnością nie każdy się załapie na taką promocję. Jednak warto zauważyć że oprocentowanie tego promocyjnego kredytu (RRSO 7,77%) jest naprawdę kuszące a odsetki przy każdej racie będą naprawdę niskie. Nie jeden bank nie ma teraz w swojej ofercie takiej promocji związanej z pożyczką. Jeśli więc szukasz teraz kredytu na niski procent to warto wziąć pod uwagę firmę SuperGrosz.

 

SuperGrosz - przejdź na stronę firmy

 

Regulamin promocji „RRSO 7,77%” w SuperGrosz: tutaj

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments