Wakacyjny Konkurs Ferratum Bank – do wygania 150 kart podarunkowych

Co prawda konkurs ten Ferratum Bank nazywa wakacyjnym ale zaczyna on się już 1 czerwca 2017 i trwa do końca sierpnia. Do wygrania są karty podarunkowe firmy Decathlon – 150 sztuk – a każda o wartości 100 zł. Poniżej krótko w kilku punktach co należy zrobić aby mieć szansę na taką nagrodę:

 

 
1. Weź pożyczkę ratalną w Ferratum Bank w okresie od 01.06.2017 – 31.08.2017.

Nie jest tutaj ważna wysokość tej pożyczki ani okres. Ważne jest jedynie to aby była to pożyczka ratalna a nie krótkoterminowa (ta do 30 dni). Kolejna sprawa to taka, aby w momencie gdy uda nam się wygrać tę nagrodę – takową pożyczkę musimy jeszcze mieć niespłaconą.

2. Podaj hasło konkursowe i wyślij je na adres konkurs@ferratum.pl

Hasłem konkursowym jest opis wymarzonego urlopu, wyjazdu zagranicznego lub formy spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Opis ten musi zawierać zdanie „Wakacje z Ferratum Bank”. Wiadomo – liczy się pomysł i oryginalność.

Hasło należy wysłać emailem w postaci:

  • tytuł emaila: Zgłoszenie do konkursu
  • dane zgłaszającego: imię, nazwisko, PESEL, nr pożyczki
  • treść maila: hasło konkursowe

 

Dostosowując się do powyższych dwóch punktów mamy możliwość wygrania nagrody, które to będą losowane w 3 turach. W każdym z miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień) jest jedna tura, po której następuje wyłanianie zwycięzców.

Życzymy zatem wszystkim biorącym pożyczkę w Ferratum Banku powodzenia w ich Wakacyjnym Konkursie. Jako że nagród jest sporo – więc jest duża szansa na jej otrzymanie.

 

Weź pożyczkę ratalną w Ferratum Bank

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments