Zaplo – zwrot odsetek w promocji do końca roku

Z najnowszej promocji Zaplo o nazwie "Zwracamy odsetki – 50% na start, a potem tylko lepiej" możemy skorzystać jeśli weźmiemy kredyt w okresie od 14.10.2016 do 31.12.2016. Co dokładnie możemy tutaj zyskać ?
 
Otóż warunek pierwszy i najważniejszy to regularna spłata rat. Jeśli tego nie zrobimy choćby przy jednej racie to tracimy szansę na zwrot odsetek.
 
 
Jeśli natomiast rata będzie spłacona w terminie określonym w umowie to otrzymamy:
 
 
  • zwrot 50% odsetek przy pierwszych 6-ściu ratach pożyczki. Jeśli spłata pożyczki ma mieć mniej jak 6 rat to po prostu po spłacie każdej z rat otrzymamy zwrot 50% odsetek na konto
  • zwrot 100% wysokości odsetek po spłacie 7 i kolejnej raty aż do końca trwania pożyczki

 

 

Zaplo promocja

 

 

Ważne jest aby nie dokonywać wcześniejszej całkowitej spłaty pożyczki ani nie wypowiadać umowy pożyczki przed czasem, wtedy również zwrotu odsetek nie otrzymamy.
 
Zwrot odsetek będziemy otrzymywać na konto bankowe z którego przelewamy raty pożyczki w terminie 7 dni roboczych od momentu terminowej spłaty raty pożyczki.
 
Pamiętajmy jednak o ważnej sprawie aby nie być potem rozczarowanym: otrzymujemy zwrot 50% lub 100% kwoty zapłaconych odsetek a nie kwoty prowizji czy innych opłat. Tak więc jeśli przykładowo:
 
 
 
Kwota raty = 50% kapitał + 35% prowizja + 15% odsetki
 
 
 
To otrzymamy zwrotu na konto:
 
 
  • przez pierwszych 6 miesięcy 50% odsetek czyli wyjdzie to 7,5% kwoty raty
  • przez kolejne miesiące 100% odsetek czyli 15% kwoty raty
 
 

Ważne jest abyśmy sobie tutaj uzmysłowili dokładnie co będziemy otrzymywać jako ten zwrot – nie jest to zwrot całkowitej kwoty poza spłacanym kapitałem ale tylko ta część która w każdej racie ustalana jest jako kwota odsetek. Spójrzmy dokładnie na harmonogram spłaty rat – powinien on zawierać szczegółowo to z czego składa się każda rata kredytu – jaka kwota raty to kapitał, jaka kwota raty to odsetki a jaka to prowizja czy inne koszty.

 

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments