Zimowy konkurs Ferratum Bank – weź pożyczkę i wygraj atrakcyjną nagrodę

Dopiero co firma pożyczkowa Ferratum Bank zakończyła Konkurs Jesienny a już do swoich klientów wychodzi z kolejnym konkursem odpowiednim do tej pory roku. Biorąc pożyczkę ratalną w grudniu 2017 roku mamy możliwość uczestniczenia w Konkursie Zimowym. Dokładnie tak samo jak poprzednio, tak i teraz zadaniem konkursowym jest odpowiedź na proste pytanie. Tym razem jednak pytanie ma charakter mocno świąteczny, ale o tym dalej.

 

Ferratum Bank - zimowy konkurs

 

Jak wziąć udział w Zimowym Konkursie ?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – weź kredyt w Ferratum Bank. Ważne aby pożyczka została przyznana w okresie od 01.12.2017 do 31.12.2017 roku i aby była to pożyczka ratalna (a nie chwilówka). Kwota oraz czas trwania pożyczki jest nieistotny. Poza tym należy:

  1. udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”
  2. wysłać odpowiedź na adres email: marketing@ferratum.pl, zachowując schemat:
  • tytuł maila: Zgłoszenie do konkursu
  • dane przystępującego do konkursu: imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki
  • odpowiedź na pytanie konkursowe

Pamiętać musimy aby po wzięciu pożyczki odpowiedź na pytanie konkursowe wysłać jeszcze w grudniu 2017, gdyż tylko do końca roku organizator przyjmuje zgłoszenia konkursowe. Jeśli weźmiemy pożyczkę pod koniec roku a odpowiedź wyślemy dopiero po Nowym Roku, to niestety takie zgłoszenie nie zostanie przyjęte.

 

Nagrody czekają…

Pula nagród jaką przewidziała firma Ferratum Bank w tym konkursie wynosi 10 sztuk. Są to nagrody rzeczowe których wartość łączna nie przekracza 7600 zł.

Wiadomym jest, że od nagród konkursowych należy również odprowadzać podatek do urzędu skarbowego, jeśli ich wartość przekracza 760 zł. Tutaj organizator sprytnie podszedł do tego problemu i postanowił, że wartość każdej z nagród tej kwoty nie przekroczy i postarał się o 10 takich nagród o wartości do 760 zł każda. A są to:

  • 2 telewizory Manta LED3204
  • 2 aparaty cyfrowe Kodak PixPRO AZ365
  • 2 ekspresy ciśnieniowe DeLonghi ECO V311BK
  • 2 tablety Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi
  • 2 smartfony Sony Xperia L1 DualSim

Jak widać biorąc pożyczkę w Ferratum Bank warto być kreatywnym i nieco się wysilić podczas odpowiadania na pytanie konkursowe. Nagród co prawda nie otrzymamy przed Świętami Bożego Narodzenia (choć pewnie nie jeden z nas taki ekstra prezent chciałby dostać pod choinkę), ale taka miła niespodzianka jako dodatek do pożyczki z pewnością umiliłaby nam nie jeden wieczór nawet i po Świętach.

O ewentualnym przyznaniu nagrody dowiemy się do 15.01.2018 roku.

Zachęcamy zatem wszystkich zmuszonych brać teraz pożyczki do wzięcia jej w firmie Ferratum Bank (nowe logo firmy – Ferratum Money). Może akurat Tobie uda się „ustrzelić” jedną z takich nagród.

 

Weź pożyczkę w Ferratum Bank i udział w Konkursie

 

Promocja kończy się za:

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments