Zwracamy odsetki – lipcowa promocja w Zaplo

Całkowity zwrot odsetek od zaciągniętej pożyczki? To możliwe! Dzięki lipcowej promocji w Zaplo masz szansę zyskać dodatkową gotówkę na wakacje. Tylko w okresie od 1 do 31 lipca można zyskać, zaciągając pożyczkę i spłacając ją zgodnie z ustalonym w umowie harmonogramem.

 

zaplo 3 kroki do zwrotu odsetek

 

Jak działa lipcowa promocja w Zaplo?

W czasie trwania promocji należy zaciągnąć pożyczkę i rozpocząć jej terminowe spłacanie. Po każdym zaksięgowaniu raty na koncie, Zaplo zwraca kredytobiorcy odsetki będące częścią danej raty! Oznacza to, że całość nadprogramowej kwoty zwrotu wraca wprost na twoje konto. Comiesięczna suma to suma całkowita odsetek od całej pożyczki podzielona przez ilość ustalonych rat.

 

Kilka prostych zasad

Aby odsetki spływały z powrotem wprost na twoje konto, musisz tylko spełnić kilka niezbędnych wymogów. Po pierwsze, nie wolno spóźniać się z wpłatą raty za dany okres, ponieważ to skutkuje brakiem dalszych zwrotów odsetek. Po drugie, przerwanie wypłat skutkuje wcześniejsze spłacenie całości zaciągniętej pożyczki, a także zerwanie umowy przed czasem. Wystarczy jedynie wziąć pożyczkę na obrany cel, podpisać umowę, zacząć regularnie spłacać raty, kontynuować to przez cały zawarty w umowie okres…
…i to już naprawdę wszystko! Lipcowa promocja pożyczki gotówkowej w Zaplo pozwala zaoszczędzić sumę, którą w innym wypadku musiałbyś w całości oddać. Dzięki niej możesz wybrać się na wyczekane wakacje lub sprawić sobie przyjemny prezent. Zaplo rozumie, ile dla pracujących klientów znaczą udane wakacje.

 

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments